Radico

Radico

Radico bioloģiskās matu krāsas ir 100% dabīgs veids, kā nokrāsot jūsu matus. Krāsām piešķirts ECOCERT sertifikāts. Izstrādātas, izmantojot sertificētas bioloģiskas sastāvdaļas. Nesatur kaitīgas ķimikālijas. Nokrāso sirmos matus, sniedzot dabisku rezultātu.

Nesatur amonjaku, resorcinolu, parabēnus, PPD, PAP.

Krāsu paletē ietilpst 23 dažādi toņi, sākot no kviešu blonda, beidzot ar melnu.

Radico matu krāsas ne tikai piešķir matiem dabiska izskata toni, bet kalpo arī kā matu kopšanas līdzeklis, ar katru reizi padarot matus spēcīgākus un mirdzošākus.

Naturtint

Naturtint

Naturtint tika radīta kā viena no pirmajām uz aktīvo augu bāzes veidotā permanentā matu krāsa, kas nesatur amonjaku. Ikviena sastāvdaļa tiek rūpīgi atlasīta, ņemot vērā tās iedarbību uz matu un galvas ādas veselību.

Matu krāsas formula izstrādāta, neizmantojot daudzas veselībai kaitīgās ķīmiskās vielas, tādējādi nodrošinot saudzīgu iedarbību. Apvienojot permanentās matu krāsas efektivitāti un augu aktīvās sastāvdaļas, Naturtint unikālā formula nodrošina dabīgi bagātīgu toni un mirdzumu, reizē atjaunojot un stiprinot jūsu matus.

Kingfisher

Kingfisher

Kingfisher ir viens no vadošajiem dabīgās zobu pastas ražotājiem Lielbritānijā. Zīmola aizsākumi meklējami 1988. gadā, kad Ričardam Ostinam radās doma pircējiem piedāvāt zobu pastu, kas nesatur makslīgās krāsvielas, aromātvielas, saldinātājus un konservantus. Mākslīgo satāvdaļu vietā zobu pastas ražošanā tiek izmantotas dabīgas sastāvdaļas – fenhelis, īstas zemenes, īstas piparmētras. Zobu pasta nesatur glutēnu un ģenētiski modificētus organismus.